Онлайн курс «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок» (частина перша – «Жінки Старого Завіту»), старт 30 вересня 2021 р.

Ще декілька днів триватиме реєстрація на онлайн курс пані Галини Теслюк «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок» (частина перша – «Жінки Старого Завіту»).

Галина Теслюк – кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ, докторантка Каліфорнійського університету в Берклі і Консорціуму вищих богословських студій, США. Керівниця Центру жіночих студій в УКУ. Членкиня Асоціації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки».

Початок курсу: 30 вересня 2021 р. 

 

Деталі реєстрації: 

1. Заповнити реєстраційну форму за посиланням https://bibleschool.apostol.ua/wb_sz

2. Скласти пожертву за курс 500 грн. Реквізити для пожертви https://bibleschool.apostol.ua/pay

Пожертви за курс спрямовуються на покриття витрат, виготовлення нових онлайн курсів, закупівлю необхідного обладнання та розвиток Біблійної школи.

3. На електронну скриньку біблійної школи apostolbible@gmail.com вислати фото або скрін квитанції про пожертву, обов'язково вказавши в листі за який курс і свої прізвище та ім'я.

• Всім зареєстрованим учасникам, які виконали попередні три пункти реєстрації на електронну скриньку за день до початку курсу прийде пароль до особистого кабінету. Особистий кабінет («Мій кабінет») знаходиться на сайті біблійної школи «Апостол» https://bibleschool.apostol.ua  Логіном буде адреса Вашої електронної скриньки. В особистому кабінеті Ви зможете переглядати відео з курсу. 

Учасникам, які зареєструвалися на цей курс, але раніше вже брали участь у курсах Біблійної школи Апостол доступ до цього курсу буде наданий за попереднім паролем.

• Двічі на тиждень – у вівторок та четвер у Вашому особистому кабінеті на сайті будуть відкриватися нові відео з курсу.

• Просимо всіх, хто зареєструвався і склав пожертву, подати запит на приєднання до групи у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/1483121955374273 Це закрита група лише для учасників курсу. 

Увага! Якщо Ви зареєстровані у фейсбуці під іншим ім’ям/прізвищем/псевдонімом, ніж Ви вказали при реєстрації на курс – напишіть нам приватним повідомленням на сторінку біблійної школи, щоб ми могли додати Вас до групи.

• Якщо у Вас виникатимуть питання, пишіть нам на електронну скриньку apostolbible@gmail.com, або телефонуйте за номером 068 400 1122 (з 10.00 до 18.00).

 

Структура курсу:

► Курс складається з 16 тем і триватиме 2 місяці (по 2 відеоуроки в тиждень).  Відеоуроки можна буде переглядати протягом курсу в зручний для Вас час і ще протягом місяця після закінчення курсу. Після кожної теми буде домашнє завдання. Ті учасниці, які будуть виконувати завдання, вкінці курсу отримають сертифікат. 

► Крім відеоуроків протягом курсу відбудуться 3 спільні зустрічі учасників курсу з пані Галиною Теслюк через Zoom. Під час цих зустрічей можна буде обговорити курс та поставити питання ведучій. 

 

Біблійна школа Апостол у фейсбуці

Відео Біблійної школи Апостол у YouTube

 

bibleschool.apostol.ua 2 місяці 69

Вступ до курсу "Жінки Біблії"

Схожі статті:
4 фото
Біблійна школа Апостол організовувала реколекції "Слово Боже - місце пошуку і знаходження прощення"
facebook.com близько 2 місяців 64
Триває реєстрація на реколекції "Слово Боже - місце пошуку і знаходження прощення", 1-3 жовтня 2021 р.
bibleschool.apostol.ua 2 місяці 179
Анонс курсу «Ігнатіанська біблійна молитва: як шукати і знаходити Господа в усьому»
bibleschool.apostol.ua 2 місяці 74
Прикарпатська конференція експертів "Міжрелігійний та міжконфесійний діалог і національна безпека", 8 жовтня 2021 р.
3 місяці 96
2 фото
Онлайн курс «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок» (частина перша – «Жінки Старого Завіту»), 30 вересня 2021 р.
bibleschool.apostol.ua 3 місяці 166