Відгуки наших читачів. Книжка "Вервиця визволення"

Слава Ісусу Христу!

Я дуже вдячна Господу Богу за присутність Його Святої Величі у моєму житті та житті моєї сім’ї, родини, всіх близьких мені людей, України.

Хочу дати свідчення про велику силу молитви «Вервиця визволення».

Молячись ще у квітні «Вервицю визволення» я щиро-щиро пообіцяла: «Господи, якщо Ти мені допоможеш, то я дам свідчення про Твою всемогутню допомогу».

Ісус Христос вислуховував мої щирі молитви і мої прохання, а їх у мене дуже багато. Небесний Отець за молитвам Матері Божої давав багато сили, витривалості, здоров’я мені, моїй сім’ї і нашому колективу. Інколи здавалося, що не кожен зміг би пройти той шлях, але з Богом легко й добре.

Згодом стала рідше молитися молитву «Вервицю визволення» і забула про свою обіцянку дати свідчення. Буває, що коли нам стає краще, тоді ми менше звертаємося до Бога.

Та у жовтні цього року я мала дуже відповідальну і небезпечну роботу, про яку дуже хвилювалася. Однак пам’ятала, як 2 роки тому Бог врятував мене. Завдяки Богові та молитвам рідних, я залишилася чудом жива і неушкоджена. Відтоді багато разів я відчувала Божу присутність у своєму житті.

Отож зранесенька я помолилась молитву «Вервицю визволення» та «Псалом 90» і пішла на роботу. На жаль, сталося так, що я впала з висоти. Люблячий і всепрощаючий Бог знову мені врятував життя та здоров’я, надиво в мене не виявилося ніяких ушкоджень і нічого сильно мене не боліло. Дякую Тобі, Боже, що жива!

Я твердо вірю, що щира молитва та молитва «Вервиця визволення» мені допомагає, зціляє, спасає, милує, звільняє.

Поширюйте цю молитву «Вервиця визволення» і не забувайте дякувати та давати свідчення про Божу силу, славу, велич і любов.

Дякую за дар життя!

Любов, Івано-Франківська обл.

 

Приєднуйтеся до нас у соцмережах:

Фейсбук сторінка видавництва "Апостол"

Інстаграм сторінка видавництва "Апостол"

Ми у YouTube

shop.apostol.ua 6 місяців 160
Схожі статті:
Відгуки наших читачів. "Помпейська дев’ятниця" та "Дев’ятниця до святого Юди Тадея"
shop.apostol.ua 19 днів 44
"Молюся за Україну", - о. Дональд Келловей, автор книги "Посвята святому Йосифові"
shop.apostol.ua близько 1 місяця 53
До наших читачів
www.facebook.com близько 1 місяця 57
Молитва Папи Леона ХІІІ до архангела Михаїла
shop.apostol.ua 3 місяці 137
Молитва до Матері Божої Фатімської
shop.apostol.ua 3 місяці 138