Відгуки наших читачів. "Помпейська дев’ятниця" та "Дев’ятниця до святого Юди Тадея"

На 20-му тижні вагітності мені поставили дуже складний діагноз. Патологія дитини була серйозною і дуже складною. У лікаря навіть були сумніви, чи зможу я доносити і народити дитину.

Після цього УЗД я почала молитися на вервиці, зокрема Помпейську дев’ятницю та дев’ятницю до святого Юди Тадея. Наступне УЗД за два тижні показало позитивну динаміку. Лікар навіть розгледів органи дитини, яких на 20-му тижні не було видно через велетенську пухлину. Я продовжувала молитися. І з кожним днем моя віра ставала сильнішою та відчувала опіку Тадея і Марії. З кожним УЗД ситуація ставала кращою.

У січні я народила дівчинку, яка самостійно дихала. Наступний місяць був знову дуже складний, бо донечку перевели в реанімацію. І тут навіть мої маленькі прохання вислуховував Тадей. Ми пережили операцію і місяць лікування. Нас мали виписати з Києва 24 лютого (початок війни), а дивом виписали у вівторок (саме тоді я закінчила чергову дев’ятницю до Юди Тадея.

Нашій дівчинці майже чотири місяці. Вона самостійно дихає, добре розвивається. І всі лікарі кажуть, що це диво. Бо коли я вперше прийшла і на УЗД, і в січні була в реанімації, то всі лише хитали головами і казали: «Це дуже серйозна вада».

Знаю, що ця дитина була послана Богом недарма. Вона навчила мене вірити попри всі діагнози, молитися на вервиці, стукати в усі двері, читати Біблію. Кожної секунди я дякую Богові за ті чуда, які Він сотворив для нашої сім’ї за посередництвом Тадея та Марії.

До речі, з початком війни ми з чоловіком фактично втратили роботу. Я розпочала дев’ятницю до Юди Тадея. На 5-ий день прохання було вислухане.

Тому моліться до Тадея, моліться на вервиці, читайте Біблію. Не розглядайте дев’ятницю як щось магічне: «Помолюсь 9 днів – і буде чудо». Я промовила сотні вервиць, допоки моє прохання було почуте . Мені здавалося, що Бог мене покинув чи покарав, але я знаю, що Він тримав мене за руку: і коли я була на першому УЗД, і коли плакала в реанімації, і коли слухала невтішні діагнози. У Бога можливо все. І наша Тереза цьому доказ.

Анна.

Дев'ятниця до святого Юди Тадея👉 https://shop.apostol.ua/devyatnitsya-do-svyatogo-udi-tadeya/

Помпейська дев'ятниця👉 https://shop.apostol.ua/devyatnitsya-pompeyska/

 

Приєднуйтеся до нас у соцмережах:

Наш телеграм Місія Апостол

Ми у YouTube

Фейсбук сторінка Видавництво Апостол

Інстаграм сторінка Видавництво Апостол

Фейсбук сторінка Біблійна школа Апостол

Підписатися на новини Біблійної школи Апостол

Фейсбук сторінка Жінки благодаті

Фейсбук сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Інстаграм сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Підписатися на новини онлайн платформи для жінок НЕПОВТОРНА

shop.apostol.ua 3 місяці 111
Схожі статті:
Святиня щасливого повернення. Історії про силу Вервиці
12 днів 43
Новинки "Ісусе, займися цим Ти!" і "Неповторний смак материнства"
shop.apostol.ua близько 1 місяця 104
Відгуки наших читачів. Дев'ятниця до Юди Тадея
shop.apostol.ua близько 1 місяця 125
Незабаром! Книга "Світлі історії для душі. Неповторний смак материнства"
shop.apostol.ua близько 1 місяця 106