Відгуки наших читачів. Дев'ятниця до Юди Тадея

2 липня – спомин св. апостола Юди Тадея. Часто отримуємо відгуки про отримані ласки за заступництвом цього святого, помічника в безнадійних обставинах. Ось одне з них.

"Слава Ісусу Христу!

Хочу засвідчити про ласки, які зіслав мені Господь за молитвами до св. апостола Юди Тадея.

П'ять років тому велика радість прийшла до моєї сім'ї. Я була при надії і з нетерпінням чекала свою першу дитину. Але Господь допустив випробування. Пологи були дуже складні, моє життя і життя дитини були під загрозою. Тоді терміново зробили операцію кесарів розтин. Так з'явився на світ мій синочок Богдан.

Коли я думала, що всі складнощі позаду і все добре, дізналася, що дитина постраждала під час пологів - у неї була гіпоксія, а ще виявили шуми в серці. Той день я ніколи не забуду. Друга доба після операції, у мене забирають дитину і везуть її в областний центр, при чому сказали, що велика ймовірність, що дитина помре. Не передати словами, який біль і розпач були в моєму серці, він перевищував всі мої фізичні страждання. Я не знала, що мені робити.

Мені зателефонувала жінка мого брата, щоб підтримати мене. Саме вона розповіла про дев'ятницю до Юди Тадея. Я почала молитися, вхопилася за ту молитву, як за останній шанс. Вдячна св. апостолу Юді Тадею за його заступництво, за те, що Господь почув молитви грішної і недостойної людини.

Дитину черз 2 тижні виписали, але сказали, щоб їздити в обласний центр на перевірки, тоді він стояв на обліку у невропатолога і кардіолога. Лікарі сказали, що в сина не закрився овальний отвір у серці, він закриється десь до року, а якщо ні, то потрібна буде операція.

Я не переставала молитися. І от, коли синові було 3 місяці, ми поїхали на перевірку. Лікарі сказали, що ми рано приїхали, бо така патологія швидко не лікується. Але все ж нас направили на УЗД серця. Коли лікарка поливилась, то її здивуванню не було меж, бо саме вона робила перший раз УЗД і точно були шуми і діра в серці мого хлопчика. У той день нас зняли з обліку і кардіолог, і невропатолог.

Тож хочу засвідчити: Юда Тадей заступається за всіх, хто щирою молитвою просить його заступництва перед Богом, а в Бога немає нічого неможливого".

Лора.

Детальніше про книжку "Святий Юда Тадей. Біографія, дев'ятниця, молитви" тут 

 

Приєднуйтеся до нас у соцмережах:

Наш телеграм Місія Апостол

Ми у YouTube

Фейсбук сторінка Видавництво Апостол

Інстаграм сторінка Видавництво Апостол

Фейсбук сторінка Біблійна школа Апостол

Підписатися на новини Біблійної школи Апостол

Фейсбук сторінка Жінки благодаті

Фейсбук сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Інстаграм сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Підписатися на новини онлайн платформи для жінок НЕПОВТОРНА

shop.apostol.ua близько 1 місяця 125
Схожі статті:
Святиня щасливого повернення. Історії про силу Вервиці
12 днів 43
Новинки "Ісусе, займися цим Ти!" і "Неповторний смак материнства"
shop.apostol.ua близько 1 місяця 104
Незабаром! Книга "Світлі історії для душі. Неповторний смак материнства"
shop.apostol.ua близько 1 місяця 106
Незабаром! Книжка "Ісусе, займися цим Ти! Дев'ятниця, розважання над Таємницями Вервиці, чуда" о. Доліндо Руотоло
shop.apostol.ua близько 2 місяців 117