Відгуки наших читачів. Дев'ятниця св. до Юди Тадея

Слава Ісусу Христу!

У своєму листі хочу засвідчити про отримані ласки, які зіслав мені Господь за посередництвом і заступництвом св. апостола Юди Тадея.

Святим, та й взагалі молитвами до наших святих покровителів, особливо не цікавився. Вважав, що щоденної молитви та молитви на вервиці, яку часом теж пропускав, достатньо. Тільки згодом зрозумів, вже регулярно молячись та після подяки за уділені ласки, що святі допомагають наблизити нас до Бога, коли особливо через нашу неуважність стосунки з Богом стають буденними.

Я прийшов до св. Тадея в потребі, за порадою дружини. (Вона вже зверталася до святого в молитвах, я ж у моїх проханнях був закритий та неохочий.) Це сталося після нескладеного екзамену, що стосувався мого нового етапу професійної діяльності. Без цього іспиту не змогли б відбутися всі інші супутні етапи — працевлаштування на новому робочому місці, організація переїзду та інша рутина. Та все здавалося, що рано чи пізно іспит складеться; не було часових рамок, але настала весна 2019 року і з нею пандемія. Комісія взяла паузу на невизначені терміни, кордони закрилися. Я працював у ковідному відділенні і поступово готувався до перескладення екзамену. Ніяких дат не було, все було в повній невизначеності.

Про дев’ятницю і святого я вже знав, але відкладав молитви. Зрештою через пів року від початку карантину комісія відкрила доступ до екзамену. Згодом дізнався конкретну дату. На підготовку тиснула наша щоденна рутина. Ми продовжували працювати в новому, вже типовому для нас режимі роботи. Удома зосередитись і продовжувати повноцінно готуватися залишалося все менше наснаги і витримки. Тоді я зрозумів, що без підтримки святого Юди Тадея я не впораюся. Почав молитися. Загалом вийшла не одна дев’ятниця, бо я відчував потребу щоденної молитви. Я помітив, що після першої молитви, я став спокійніший і розважливіший у підготовці. Важливо було ще до іспиту самому не захворіти. Це додатково тиснуло. Але підготовка з молитвою проходила в мирі, на відміну від першої. Я відчував свої нікчемність за ранішу недбалість, поверхневість, погорджування звернутися з проханням. Ходив до храму та брав участь у Літургіях онлайн, сповідався, приймав Святі Тайни.

Так тижні йшли, терміни наближалися. За заступництвом святого я перетнув успішно кордон, всі ПЛР тести були негативні. Іспит пройшов на одному диханні. Склав! Я був безмежно вдячний. Господь вислухав мої прохання через св. Юду Тадея.

Данило

Детальніше про книжку "Святий Юда Тадей. Біографія, дев'ятниця, молитви" https://shop.apostol.ua/devyatnitsya-do-svyatogo-udi-tadeya/

 

Приєднуйтеся до нас у соцмережах:

Наш телеграм Місія Апостол

YouTube Місія Апостол

Фейсбук сторінка Видавництво Апостол

Інстаграм сторінка Видавництво Апостол

Фейсбук сторінка Біблійна школа Апостол

Підписатися на новини Біблійної школи Апостол

YouTube Неповторна

Фейсбук сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Інстаграм сторінка онлайн платформи для жінок Неповторна

Підписатися на новини онлайн платформи для жінок НЕПОВТОРНА

Фейсбук сторінка Жінки благодаті

shop.apostol.ua 23 дні 39