Ваша година чудес

Ви коли-небудь замислювалися, чому молитва така важлива? Чому вона настільки потрібна? Чи є користь від щоденної молитви, окрім виконання простого християнського обов'язку?

Для багатьох молитва зводиться до недільного Богослужіння і, можливо, швидкої молитви зранку і перед сном. Цього, мабуть, достатньо, щоб поставити галочку у своєму списку «хорошого християнина». Так може відбуватися тому, що ми не усвідомлюємо справжньої важливості молитви.

Молитва — це щось більше, ніж те, що потрібно перевірити зі списку справ. Це більше, ніж обов'язок чи очікування. Молитва є одним із найбільших дарів і привілеїв, які ми маємо як християни. Це Божий дар Його часу — Бог є доступний для розмови в будь-який час дня чи ночі. Це Його дар слухати наше серце і відповідати в такий спосіб, який є понад нашим розумінням.

Прийміть рішення присвячувати час щоденній розмові з Богом (почніть з 5-10 хвилин) і побачите, як молитва змінить ваше серце.

Цікавий спосіб молитви пропонує Лінда Шуберт у книжці "Година чудес: метод молитви, який змінить ваше життя". Авторка поділила годину молитви на дванадцять п'ятихвилинних частин. Цей спосіб допоможе уникнути одноманітності та допоможе зосереджуватися на молитві.

Переглянути уривок з книжки і дізнатися деталі можна на сайті за цим посиланням.

 

Приєднуйтеся до нас у соцмережах:

YouTube Місія Апостол

Фейсбук сторінка Видавництво Апостол

Інстаграм сторінка Видавництво Апостол

shop.apostol.ua 2 місяці 77
Схожі статті:
Новинка! "Місяць з Марією. Глибока переміна серця за настановами Марії"
shop.apostol.ua 10 днів 23
Слово від головної редакторки
близько 1 місяця 31
Передсвяткові знижки
shop.apostol.ua близько 2 місяців 54
Воїни світла
2 місяці 65