Воїни світла

💙💛9 місяців виснажливої боротьби за нашу свободу. Не простої боротьби, а справжньої війни, якої світ не бачив ще з часів Другої світової, і вже не вірив у реальність її повторення. Покалічені тіла і душі, десятки тисяч тих, які перейшли у вічність, воїни, вдови, сироти, самотні. Так багато тих, які потребують нашої заступницької молитви, наших молитовних обіймів, тепла нашого серця.

💙💛Де б ми не були у світі, своєю молитвою, поставою свого серця, яке любить і приймає тих, кому зараз ой як несолодко, хто втратив дім, майже втратив надію, чиє горе переповнює його так, що здатне затопити цілий світ, ми змінюємо духовну атмосферу над нашою землею. Від цього повітря стає чистішим, стає легше дихати. І це відчувається на фізичному рівні.

💙💛Тут йдеться не про звичайну емпатію до тих, хто так сильно страждає. Ми спрямовуємо потік їхнього повноводного болю до Божого престолу. Ми вкладаємо їхнє горе в Боже Серце — єдине, яке може дати їм справжню полегшу. Тому наша молитва така важлива.

💙💛У кожного своє покликання в молитві за Україну: хтось відчуває, що Божий Дух кличе його заступатися за воїнів на передовій, хтось молиться за померлих героїв та невинні жертви, хтось підносить до Бога потреби сиріт і вдів. Хтось стягає благодать для всяких потреб нашого народу, хтось просить покрову Пресвятої Богородиці, хтось стоїть у проломі, щоб зруйнувати розпечені стріли диявола і його духів — духа брехні, ненависті, затуманення, люті.

💙💛Кожен молитовний воїн на своєму місці духовної армії. Мобілізація в цю армію триває постійно. Бо духовні воїни теж виснажуються, інколи готові здати свою зброю, їх теж атакує зневіра, нетерпеливість, вони теж потребують підживлення, мотивації, заохоти, підтримки. Щоб не здатися і міцно тримати свої позиції. Наша лінія фронту невидима, але вона така важлива.

💙💛ВОЇНИ СВІТЛА, НЕ ОПУСКАЙМО РУК, ПІДНЕСЕНИХ У МОЛИТВІ ДО БОГА! БО МОЛИТВА ТВОРИТЬ ЧУДА.

© Оксана Осадчук, видавництво “Апостол”

2 місяці 66
Схожі статті:
Новинка! "Місяць з Марією. Глибока переміна серця за настановами Марії"
shop.apostol.ua 10 днів 23
Слово від головної редакторки
близько 1 місяця 31
Передсвяткові знижки
shop.apostol.ua близько 2 місяців 54
Ваша година чудес
shop.apostol.ua 2 місяці 77