ХІІ Фестиваль "Вгору серця" в Івано-Франківську

Протягом двох днів - 11-12 травня, вже ХІІ раз поспіль в Івано-Франківську відбудеться фестиваль Фестиваль Христового Міста "Вгору Серця". Даний захід з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) організований Молодіжною комісією спільно з Простором інноваційних креацій «Палац» та багатьма друзями-партнерами.

Захід розпочнеться 11 травня об 11.00 год. з молитовного вело-мото-автопробігу, який відбудеться біля храму Богоявлення Господнього (перехрестя вулиць Вовчинецька-Симоненка), та виставки ретро автомобілів на площі перед Адмінбудівлею.

У цей день також в Палаці Потоцьких відбудеться «Фестиваль родин», де виступить "Пенсія", "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum". А о 22:00 розпочнеться молитовна нічна програма.

Варто відзначити, що в 11:00 год. одночасно відбудуться концерти у кількох мікрорайонах міста, а саме: Вічевий майдан, парк Шевченка, палац Потоцьких  (12:30-14:00), церква Зіслання Святого Духа, Церква Вознесіння  Господнього, Церква Богоявлення Господнього, Церква Св. Йосифа Обручника, Монастир оо. Редемптористів (вул. Івасюка)

Наступного дня, 12 травня на Вічевому майдані відбудеться гала-концерт фестивалю та виступ молодіжного театру "GLORIA" на ходулях.

Таким чином, вже цього тижня на іванофранківців чекає грандіозний фестиваль «Вгору серця», на який організатори всіх радо запрошують.

ugcc.if.ua більше 1 року 560
Схожі статті:
Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ запрошує на свято до Дня миру, 20 вересня 2020
ugcc.if.ua 5 днів 15
V фестиваль «Вітер На-Дії», 13 вересня 2020
news.ugcc.ua 23 дні 37
Живи на повну! Вечір музики та історій з життя, 15 серпня 2020
facebook.com близько 1 місяця 112
Громада с. Старуня 26 січня запрошує на розколяду
ugcc.if.ua 8 місяців 235