Вистава «Christmas quest: у пошуках скарбу», Івано-Франківськ, 9 лютого

З виставою «Christmas quest: у пошуках скарбу» триває вже традиційна поїздка містами України монашого театру «У каптурах». Це колектив Інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Веляміна Рутського зі Львова-Брюховичів.

 

Театр «У каптурах» уже виступив (безкоштовно) у Дрогобичі, Кам’янці-Подільському, Білій Церкві та Києві. У планах ченців – відвідати ще низку міст на Сході та Заході України, де діють монастирі й парафії Чину Святого Василія Великого УГКЦ.

 

Сам спектакль, попри назву його і театру, не є безпосередньо «релігійним», проте кожна сцена має трохи різдвяного духа взаємодопомоги та сімейної злагоди. Півтори години глядачі залучені у вир подій: невідомо, куди далі поведе їх чарівне колесо. Проте у кожному персонажі можна побачити себе або своїх знайомих – адже у постановці порушено соціальні проблеми, близькі кожній українській сім’ї. Залежність від комп’ютерних ігор, пошук кращої долі та більшого заробітку за кордоном за рахунок руйнування сім’ї та стосунків із близькими. Взаємини між батьками та дітьми, на яких майже ніколи не вистачає часу через постійні проблеми на роботі. Є там і поранені, ветерани воєнних дій, яких згадують лише на свята або задля картинки для власного іміджу…

 

Василіянам вдалося доступно й цікаво розповісти про християнські цінності сучасним молодіжним сленгом. Переконаний, що, відвідавши спектакль, ви не пошкодуєте про витрачений час. А може, ще й віднайдете схований у своєму серці скарб, який, імовірно, марно шукаєте деінде. Тож не згайнуйте свій шанс здійснити захопливу пригоду у своєму місті! Найближчими днями шукайте афіші у своєму місті: 21 січня – Запоріжжя, 22 січня – Званівка (Будинок культури), 23 січня – Роздолівка (Будинок культури), 25 січня – Харків (архикатедра св. Миколая, поч. о 17.30), 31 січня – Жовква (Будинок культури «Просвіта»), 2 лютого – Львів (палац Хоткевича), 9 лютого – Івано-Франківськ (філармонія, поч. о 16.00), 15 лютого — знову у Львові, палац Хоткевича, вистави переважно починаються о 19.00.

Джерело

ugcc.if.ua майже 2 років 587
Схожі статті:
Літній Малий Оазис 2 заїзд, 5 - 11 липня 2021 р.
maryschool.org 6 місяців 151
Літній Малий Оазис 1 заїзд, 25 червня - 1 липня 2021 р.
maryschool.org 6 місяців 159
Молодіжний оазис, 28 липня - 1 серпня 2020
facebook.com більше 1 року 438