Інтерв'ю з Тетяною Хміль, авторкою книжки "Любов мені все пояснила"

З нагоди 100-літнього ювілею від Дня народження св. Папи Івана-Павла ІІ ми записали інтерв'ю з Тетяною Хміль, авторкою книжки "Любов мені все пояснила", яка написана на основі висловів святого. Тож хай читання цієї книги допоможе вам пізнати красу душі Івана-Павла ІІ.

 

 

1. Тетяно, як з'явилася ідея написати книгу на основі висловлювань св. Папи Івана-Павла ІІ?

Св. Іван-Павло ІІ мій улюблений Папа і дуже близький моєму серцю. У видавництві «Апостол» уже є брошура, яку я упорядкувала, але вона більше ознайомча, в ній можна прочитати біографію святого і просити про його заступництво у молитвах, а всі ми знаємо, що Іван-Павло ІІ багато писав, і його думки дуже цінні для всієї Церкви, тому й вникла ідея про книгу, в якій були б зібрані цитати Папи. І завдяки цьому наш читач зможе прожитии зі св. Іваном-Павлом ІІ увесь рік.

 

2. Назва книги «Любов мені все пояснила». У ній ідеться про любов чи не тільки?..

Так, про любов, адже завдяки ній все тримається на цій планеті, Любов’ю ми стали відкупленими, і любов’ю маємо жити, адже саме слово «любити» - це дієслово, і спонукає до якоїсь дії, тож діймо!

 

3. Що у праці над книгою було найлегшим? І чи були моменти, коли щось "писалося важко"?

Найлегше, мабуть, писалися роздуми, адже це як своєрідний підсумок слів Папи і цитати зі Святого Письма. Іноді «рука писала сама», бо я зауважувала, що в моїй голові з’являлася думка, яка здавалось би не моя і тому швидко її записувала, щоб не загубити. Найважчим було підібрати до слів св. Івана-Павла ІІ цитату з Біблії, тому прийшлось дуже добре вивчити Святе Письмо, тому дякую Богові, що дав мені таку можливість.

 

4. Писати книгу на кожен день року справа непроста і не робиться за один вечір. Звідки черпали натхнення?

Мене надихав сам Іван-Павло ІІ. В час написання книги я читала багато його праць, думок, цитат, вони й були моїм натхненням.

 

5. Якщо випаде можливість ще раз написати книгу на 365 днів, яку тему оберете?

Гадаю, що це була б знову книга про любов. Ця тема ніколи не стане вичерпною, бо Бог – є Любов, а Він вічний і безкінечний. Пізнавати Його – це щастя для мене.

 

6. І наостанок, розкажіть трохи про себе, про творчі плани.

Я практикуюча християнка, вже 7 років працюю у видавництві «Апостол» як головний редактор. Вдячна Богові, що дав мені можливість поєднувати в цій роботі мої дві освіти – філологічну і богословську.  Зараз працюю над дев’ятницею прощення. Останнім часом чула від друзів, знайомих багато різних думок на цю тему, зрозуміла, що це актуально, тому й взялася за написання цієї дев’ятниці. Маю надію, що моя праця допоможе читачам ставати ближче до Господа.

apostol.if.ua більше 1 року 626
Схожі статті:
2 фото
Фотоконкурс "Слідами Богородиці", 22 вересня 2021 р.
facebook.com 2 дні 10
Прикарпатська конференція експертів "Міжрелігійний та міжконфесійний діалог і національна безпека", 8 жовтня 2021 р.
До початку конференції 12 днів 20:21:46 5 днів 15
ПЕРЕДПРОДАЖ КНИГИ “ЧИТАЙ БІБЛІЮ, ЯК НІКОЛИ РАНІШЕ
Триває до 6 днів 0:25:46 shop.apostol.ua 8 днів 25
2 фото
Слово від головної редакторки
facebook.com 8 днів 20