Онлайн курс Галини Теслюк «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок» (частина перша – «Жінки Старого Завіту»), 25 лютого 2021

Розпочинаємо реєстрацію на онлайн курс Галини Теслюк «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок» (частина перша – «Жінки Старого Завіту»).

Початок курсу: 25 лютого 2021 р. 
Реєстрація триватиме до 24 лютого 2021 р.
 
Умови реєстрації: 
1. Заповнити реєстраційну форму за цим посиланням 
2. Скласти пожертву за курс 500 грн. Реквізити для пожертви
3. На електронну скриньку біблійної школи apostolbible@gmail.com вислати фото або скрін квитанції про пожертву, обов'язково вказавши в листі за який курс і свої прізвище та ім'я.

• Всім зареєстрованим учасникам, які виконали попередні три пункти реєстрації на електронну скриньку прийде пароль до особистого кабінету. Особистий кабінет («Мій кабінет») знаходиться на сайті Біблійної школи «Апостол». Логіном буде адреса Вашої електронної скриньки. В особистому кабінеті Ви зможете переглядати відео з курсу. 

• Двічі на тиждень – у вівторок та четвер у Вашому особистому кабінеті на сайті будуть відкриватися нові відео з курсу.

• Просимо всіх, хто зареєструвався і склав пожертву, подати запит на приєднання до групи у фейсбуці за цим посиланням. Це закрита група лише для учасників курсу. 

Увага! Якщо Ви зареєстровані на ФБ під іншим ім’ям/прізвищем/псевдонімом, ніж Ви вказали при реєстрації на курс – напишіть нам приватним повідомленням на сторінку біблійної школи, щоб ми могли додати Вас до групи.

• Якщо у Вас виникатимуть питання, пишіть нам на електронну скриньку apostolbible@gmail.com, або телефонуйте за номером 068 400 1122 (з 10.00 до 18.00).

 

Структура курсу:
• Курс складається з 16 тем і триватиме 2 місяці (по 2 відео уроки в тиждень).  Відео уроки можна буде переглядати протягом курсу в зручний для Вас час і ще протягом місяця після закінчення курсу. Після кожної теми буде домашнє завдання (у вівторок – прочитання уривків з Біблії, що стосуються теми, а в четвер – творче завдання). Ті учасниці, які будуть виконувати завдання, вкінці курсу отримають сертифікат. 
• Крім відео уроків протягом курсу відбудуться 3 спільні зустрічі учасників курсу з пані Галиною Теслюк через Zoom. Під час цих зустрічей можна буде обговорити курс та поставити питання ведучій. 

Пожертви за курс спрямовуються на покриття витрат, виготовлення нових онлайн курсів, закупівлю необхідного обладнання та розвиток Біблійної школи.

Вступ до курсу "Жінки Біблії"

Схожі статті:
Книга "Божий скальпель. Зцілення постом" - новинка від видавництва "Апостол"
www.youtube.com 3 дні 22
Свідчення учасниць онлайн курсу "Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок"
Новинка "Божий скальпель. Зцілення постом" від видавництва "Апостол"
www.youtube.com 4 дні 20
Рубрика "Чим є Слово Боже для мене?" Річард Хатем
www.youtube.com 6 днів 23
Свідчення учасниць онлайн курсу "Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок"