Відгуки наших читачів

Дуже давно хочу написати Вам свого листа і розказати свою історію допомоги святої Рити з Кашії. Чуда стаються! А за допомогою святої Рити з Кашії ще й миттєво.


Серпневий жаркий день і безвихідь, здавалося мені в цей день. Мені відмовили у вступі на факультет, про який я мріяла. Їхати і забрати документи дуже не хотілося. Крім того я хворіла. На тумбочці біля ліжка лежав молитовник до Святої Рити з Кашії, я просто молилася, просила допомогти, не вірила що зі мною могло таке статися. Я не могла ні плакати, ні говорити, просто щиро молилася.


І чудо сталося, в той же день… Я сама не розуміючи, почала дзвонити і питати, що можна ще зробити. І мені допомогла зовсім не знайома мені людина, телефон якої дали мені на кафедрі, саме вона прийняла мої документи. Зареєструвала. Правда, на інший факультет, але зараз бачу, що це на краще. Економіка мені сподобалась набагато більше, і люди тут дуже хороші, щирі, відкриті. Так що, не все чого ми хочемо, нам справді потрібно. Мною керувала свята Рита, яка знала наперед, що у мене буде все добре.
Дякую, свята Рито!
Світлана.

facebook.com близько 2 місяців 90
Схожі статті:
Знаки часу. Випуск 49 "Був мертвий і воскрес"
www.youtube.com 9 днів 31
ВЕРБНА НЕДІЛЯ - У ЙОГО РАНАХ НАШЕ СПАСІННЯ
www.youtube.com 11 днів 24
Незабаром! Новинка від видавництва "Апостол" - книга "У променях Його Милосердя"
apostol.if.ua 17 днів 33