Розважання на Великий піст

"40 днів зі Словом Божим" − це книжка з біблійними розважаннями на будь-які 40 днів у році. Це число є символічним, адже нагадує нам Великий чи Різдвяний пости, під час яких біблійні розважання часто практикуються. За словами автора, отця Романа Терлецького: "Це біблійне символічне число має вказувати на певний шлях духовного життя, період навернення й очищення, поглиблення зв’язку з Богом, збільшення любові до Нього. Це теж, по суті, 1/10 року, що нагадує десятину, яку маємо віддати Богові".

"Божий скальпель". Ця книга дає нам відповіді на такі питання: як використати свої слабкості в дорозі до внутрішнього зцілення? Чому боїмося голоду і як його приборкати? Як зцілити під час посту зранені почуття та як віднайти втрачену любов і мир серця? Автор переконує, що "Божий скальпель" допоможе тобі зміцнити організм і загартувати духа. Також варто додати, що ця книга – це ідеальна програма для покращення стосунків із Господом Богом.

 

"Дорога до прощення". Чому я маю пробачати і просити пробачення? Наскільки важливим є прощення? Відповіді на ці та інші запитання знайдете у книжці «Дорога до прощення. Дев’ятниця та інші молитви». У цій брошурі, окрім дев’ятниці та молитов прощення, також знайдете вказівки щодо прощення, цитати зі Святого Письма та вислови святих про прощення.

"Жива Хресна дорога" − це низка розважань над традиційними стаціями Хресної дороги, які авторка писала в присутності Святих Тайн. Ці розважання, натхненні Святим Духом, оживляють віру, дають надію і відкривають духовне значення терпіння. Мета книжки − щоб кожен християнин пережив серцем ці хвилюючі моменти з життя страждаючого Христа, а також реально зустрівся з воскреслим Господом Ісусом.

 

"Хресна дорога". У цій невеличкій книжечці знайдете розважання над кожною зупинкою Хресної дороги Господа нашого Ісуса Христа. Автор роздумів о. Корнилій Яремак, ЧСВВ − відомий місіонер, сповідник та реколектант. Проходячи разом зі Спасителем Хресною дорогою, Господь перемінює серце людини, яка переживає кожну наступну зупинку на цій дорозі. Унікальні тексти розважань спонукатимуть вас задуматися над стражданнями Ісуса, правдиво подивитися на власне життя, проаналізати свої вчинки та побачити надію у нашому Богові.

"Пом'яник померлих". У цій невеличкій книжечці ви можете написати список, за кого хочете дати на Службу Божу за упокій. На початку книжечки вміщено тропарі за упокій. Далі на кожній сторінці у лінійках потрібно вписувати імена. Наприкінці книжечки містяться цитати зі Святого Письма про смерть і воскресіння.

Придбати книги можна за тел: +380966001122
а також за цим посиланням

apostol.if.ua близько 2 місяців 72
Схожі статті:
Незабаром! Новинка від видавництва "Апостол" - книга "У променях Його Милосердя"
apostol.if.ua 17 днів 33
"Прощення насамперед потрібне мені" - інтерв'ю з авторкою книжки "Дорога до прощення"
apostol.if.ua 29 днів 44