До 12 квітня продовжено реєстрацію на онлайн реколекції "У Його ранах наше спасіння. Про Страсті Христові і Його Воскресіння"

Автор і ведучий курсу о. Михайло Станчишин, ТІ – священник, член Товариства Ісуса (Єзуїти), біритуаліст (служіння в двох обрядах), кандидат наук з богослов’я, доцент екуменічного та догматичного богослов’я Теологічного Інституту ім. св. Й. Більчевського.

Структура реколекцій:

► Реколекції складатимуться з 16 тем (8 тем про Страсті Христа та 8 про Його Воскресіння) і триватимуть 2 місяці (по 2 відео на тиждень). Відео можна буде переглядати в зручний для Вас час протягом реколекцій і ще місяць після їх закінчення.

► Крім відеоуроків упродовж реколекцій відбудуться 3 спільні зустрічі учасників курсу з о. Михайлом через Zoom. Під час цих зустрічей можна буде обговорити реколекції та поставити питання реколектанту.

 

Деталі реєстрації:

1. Заповнити реєстраційну форму за посиланням https://bibleschool.apostol.ua/uyrns

2. Скласти пожертву 500 грн. Реквізити для пожертви https://bibleschool.apostol.ua/pay

3. На електронну скриньку Біблійної школи apostolbible@gmail.com вислати фото або скрін квитанції про пожертву, обов’язково вказавши в листі за який курс і свої прізвище та ім’я.

 

• Всім зареєстрованим учасникам, які виконали попередні три пункти реєстрації на електронну скриньку прийде пароль до особистого кабінету. Особистий кабінет («Мій кабінет») знаходиться на сайті Біблійної школи Апостол https://bibleschool.apostol.ua Логіном буде адреса Вашої електронної скриньки. В особистому кабінеті Ви зможете переглядати відео з курсу.

Учасникам, які зареєструвалися на ці реколекції, але раніше вже брали участь у курсах Біблійної школи Апостол доступ до цих реколекцій буде наданий за попереднім паролем.

• Двічі на тиждень – у вівторок та четвер у Вашому особистому кабінеті на сайті будуть відкриватися нові відео з реколекцій.

• Просимо всіх, хто зареєструвався і склав пожертву, подати запит на приєднання до групи у фейсбуці

https://www.facebook.com/groups/141679301217814

Увага! Якщо Ви зареєстровані у фейсбуці під іншим ім’ям/прізвищем/псевдонімом, ніж Ви вказали при реєстрації на реколекції – напишіть нам приватним повідомленням на сторінку Біблійної школи, щоб ми могли додати Вас до групи.

 

Якщо у Вас виникатимуть питання, пишіть нам на електронну скриньку apostolbible@gmail.com, або телефонуйте за номером 068 400 1122 (з 10.00 до 18.00).

Пожертви за реколекції спрямовуються на покриття витрат, виготовлення нових онлайн курсів, закупівлю необхідного обладнання та розвиток Біблійної школи.

 

Детальніше про Біблійну школу Апостол

Біблійна школа Апостол у фейсбуці

Інші відео Біблійної школи Апостол у YouTube

Схожі статті:
Дружба з Ісусом через Святе Причастя. Розповідає о. Михайло Станчишин, ТІ
www.youtube.com 3 дні 18
Продовжуємо реєстрацію на модуль 1 і модуль 2 курсу "Жінки благодаті" до 20 квітня 2021 р.
Реєстрація триває ще 1 день 19:55:39 nepovtorna.com 5 днів 19
"Прощення насамперед потрібне мені" - інтерв'ю з авторкою книжки "Дорога до прощення"
apostol.if.ua 11 днів 25
Анонс онлайн реколекцій "У Його ранах наше спасіння. Про Страсті Христові та Його Воскресіння"
www.youtube.com 17 днів 47