Я - частина видавництва "Апостол". Іван Осадчук

Нашою великою цінністю є працівники, які працювали чи працюють у видавництві “Апостол”, саме тому публікуватимемо дописи тих, хто був чи є учасником цієї великої Божої справи. Розпочинаємо з директора і засновника місії "Апостол" Івана Осадчука.

 

У мене є ящик для інструментів. Я довго про нього мріяв, але він довший час мені не був потрібний бо з інструментів у мене були плоскогубці, викрутка і молоток. Коли я почав робити ремонти, лагодити крани і туалети, їх збільшилося, і я знав кожен з них, але коли почалися масштабні капітальні ремонти вдома і на роботі, я вже не міг згадати ні скільки їх у мене, ні де вони стоять. Тоді я пам'ятаю радість від свого першого ящика для інструментів – вони всі туди помістилися і я завжди знав де вони містяться. Сьогодні ці ящики займають пів багажника у моїй машині.

 

Якщо чимось добре займаєшся, то навколо тебе рано чи пізно з'являються різні засоби для того, щоб виконувати роботу краще і швидше. Інші інструменти дають можливість робити те, чого до сьогодні робити не міг, і так помаленьку вчишся і зростаєш.

 

Як сьогодні пам'ятаю, як набирав на компютері “Вервицю визволення”, яку перекладала моя дружина, лежачи на ліжку, будучи вагітною нашим першим сином Павлом. З Божою допомогою та допомогою друзів, о. Романа Терлецького та світлої пам'яті владики Софрона Мудрого, ця перша книга побачила світ українською мовою. Та, щоб видавати більше книг і робити це все краще і краще, цих інструментів Майстру було недостатньо.

 

Сьогодні 15 років як я є свідком різних робіт Майстра, свідком як Він використовував найрізноманітніші інструменти у Своїх руках і знає, що може зробити кожен інструмент і як за ним доглядати. Я радію, що можу бути одним із інструментів, яким користується Майстер. Хоча заслуга моя тут маленька. Все, що я зробив,  – це сказав своє маленьке “так” великим творінням і ділам Майстра.

 

Пам'ятаю, як шукав різні виправдання, чому не можу бути Його інструментом. Одним яскравим виправданням, яке пам'ятаю дуже чітко, було те, що я не дуже здоровий, мене навіть в армію не взяли і т. д. На що Він відповів: “Ти маєш достатньо здоров’я, щоб виконати Мою волю”. Словом, Майстер Свою справу знає і Свої інструменти теж, і завжди використовує їх за призначенням.

 

Моє серце безмежно радіє, коли Майстер знаходить ще один інструмент і з його допомогою втілює Свій наступний задум, адже роботи так багато!

Якщо те, що ми любимо, хочемо і вміємо є нашою мрією, то хто як не Майстер знає про це і хто як не Він навчить і допоможе досягти мети? Іноді непомітно, іноді, як блискавка, підказує шлях до мети. З Майстром кожен інструмент знаходить себе в житті, роботі…

 

Я вдячний Майстру, що знайшов мене і вдячний собі за маленьке “так”.

Я радий, що можу бути Його інструментом у Його ящику, який Він везе у Своїй машині на наступну “нездійсненну місію”.

 

Сайт видавництва "Апостол"

Фейсбук сторінка видавництва "Апостол"

apostol.if.ua 2 місяці 102
Схожі статті:
2 фото
Фотоконкурс "Слідами Богородиці", 22 вересня 2021 р.
facebook.com 2 дні 9
Прикарпатська конференція експертів "Міжрелігійний та міжконфесійний діалог і національна безпека", 8 жовтня 2021 р.
До початку конференції 12 днів 21:9:23 5 днів 15
ПЕРЕДПРОДАЖ КНИГИ “ЧИТАЙ БІБЛІЮ, ЯК НІКОЛИ РАНІШЕ
Триває до 6 днів 1:13:23 shop.apostol.ua 7 днів 25
2 фото
Слово від головної редакторки
facebook.com 7 днів 20